Program

Program celoročnej zdravotnej starostlivosti ProHealth ponúkajú celý rad prémiových služieb.

Concierge manažér

Tím našich concierge manažérov rieši komplexný manažment vašej zdravotnej starostlivosti, poradí, usmerní, poskytne potrebné informácie. K dispozícii je v pracovných dňoch od 8.00 – 16.00 h.

Concierge osobný lekár 24/7

Naši concierge osobní lekári sú vám k dispozícii pre odbornú konzultáciu každý deň v roku, vrátane víkendov a štátnych sviatkov. Poskytnú vám rady pri zdravotných problémoch a zabezpečia potrebnú starostlivosť.

Preventívne prehliadky

Prevencia je najlepším liekom. Zabezpečíme vám široké spektrum preventívnych vyšetrení v špecializovaných zdravotníckych zariadeniach. Vyhodnotia váš zdravotný stav a pomôžu podniknúť kroky na jeho udržanie, či zlepšenie.

Druhý názor špecialistu

Sprostredkujeme vám možnosť druhej odbornej konzultácie vášho zdravotného problému u špecialistu v odbore a zabezpečíme finálnu optimalizáciu celej vašej diagnózy a liečby.

SMS notifikácia

Pred vaším naplánovaným vyšetrením vás upozorníme SMS správou na termín, čas a miesto vyšetrenia. Súčasťou informácie je aj meno lekára, ktorý je pripravený venovať sa vám.

Sprievod pri vyšetreniach

Pri vyšetreniach a návšteve zdravotníckych zariadení vám bude robiť spoločnosť osobný sprievodca. Prenesie vás cez obavy a neistotu a pomôže vám vyšetrenie jednoduchšie zvládnuť.

Služby recepcie

Klientom umožnia rýchlejšie vybavené a dostupnejšie termíny vyšetrení u špecialistov s akýmkoľvek zameraním v sieti polikliník a nemocníc Svet zdravia a ProCare a v ďalších zdravotníckych zariadeniach.

Benefit balík

K základnému programu vám zabezpečíme ďalšie služby v podobe benefit balíkov. Môžete si z nich vybrať podľa svojich osobných preferencií.

Benefit balíky

K základnému programu vám zabezpečíme ďalšie služby v podobe benefit balíkov. Môžete si z nich vybrať podľa svojich osobných preferencií.

Preventívna prehliadka

Zabezpečíme vám komplexnú preventívnu prehliadku u špičkových onkológov na špecializovaných pracoviskách Onkologického ústavu svätej Alžbety.

Derma plus

Balík služieb ponúka zabezpečenie odborného dermatologického vyšetrenia, ktorého súčasťou je kozmetické odstránenie a histologické vyšetrenie dvoch znamienok.

Dentálna hygiena

Odborníci na dentálnu hygienu sa postarajú o váš zdravý úsmev prostredníctvom efektívnych liečebno-preventívnych stomatologických metód.

Fit menu

Ak si chcete zlepšiť svoje stravovacie návyky, špecialisti na zdravú výživu vám zostavia osobné fit menu. Jeho súčasťou je stravovací plán s ponukou vhodných receptov.

Extra služby

Detská výjazdová pohotovosť

Pomôžeme vášmu dieťaťu v akútnom stave.

Ak vaše dieťa potrebuje akútne vyšetrenie, či prevoz do zdravotného zariadenia, zabezpečíme vám prevoz výjazdovým tímom skúsených zdravotníckych pracovníkov. Prevozy realizujeme zdravotnou dopravnou službou so špičkovým špecializovaným zariadením pre detského pacienta.

Dopravná zdravotná služba

Prevezieme vás rýchlo, bezpečne a pohodlne.

Ak potrebujete zabezpečiť odvoz z pobytu v nemocnici, liečebného pobytu, či previesť na vyšetrenie, zabezpečíme vám komfortnú prepravu profesionálnou dopravnou zdravotnou službou.

 

Dopravu je potrebné objednať 24 h vopred.

COVID-19 testovanie

Kompletná diagnostika u vás doma alebo vo firme.
Viac

Mobilný odber krvi

V pohodlí a bezpečí vášho domova.

Zabezpečíme pre vás mobilné intravenózne odbery krvi, ktoré potrebujete pre diagnostické alebo kontrolné vyšetrenia.
Výsledky testov budete mať k dispozícii do 48 hod.

 

Odber je potrebné nahlásiť 24 h vopred.

Kontaktný formulár

Kedže počet našich klientov je limitovaný, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a my si s vami dohodneme osobné stretnutie.