Ponuka služieb

Ponuku služieb sme nastavili tak, aby vyhovovala vašim potrebám a preferenciám.

Naše služby

Concierge manažér
Concierge osobný lekár 24/7
Druhý názor špecialistu
Sprievod pri vyšetreniach
Služby recepcie
SMS notifikácia
Benefit balík 2 x / osoba / rok

Kontaktný formulár

Kedže počet našich klientov je limitovaný, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a my si s vami dohodneme osobné stretnutie.

  Časté otázky

  Ak sa chcem stať vaším klientom, ako mám postupovať?

  Prvý kontakt sa zvyčajne uskutoční telefonicky alebo e-mailom. Ak zaznamenáme vašu požiadavku prostredníctvom emailu, obratom vás budeme kontaktovať. Následne vás na osobnom stretnutí budeme informovať o našich službách, o programoch a podmienkach budúceho vzťahu. Sme vám k dispozícii, kým vám nezodpovieme na všetky vaše otázky. Po vašom rozhodnutí, byť našim klientom, sa dohodneme na formálnych záležitostiach spojených s podpisom zmluvy tak, aby to bolo pre vás čo najkomfortnejšie. Podpisom zmluvy sa stávate našim klientom a máte k dispozícii celý komplex výnimočných služieb ProHealth.

  Ako prebieha objednanie k lekárovi, ktorý nepôsobí v sieti polikliník a nemocníc ProCare alebo Svet zdravia?

  Kontaktujte nášho concierge lekára. S ním si prekonzultujete vaše potreby a požiadavky. Podľa vášho popisu problému vám sprostredkuje termín vyšetrenia u potrebného špecialistu. Budeme vás informovať aj o prípadnej príprave na vyšetrenie. Termín vám pripomenieme telefonicky, alebo prostredníctvom SMS správy a dohodneme sa na prípadnej preprave na vyšetrenie, či osobnom sprievode počas vyšetrenia. V závislosti od situácie diskutujeme aj o kontrolách a testoch, ktoré je potrebné po vyšetrení absolvovať a dohodneme vám ich termíny.  Na záver pre vás zosumarizujeme všetky vaše výsledky, údaje o vašich liekoch a všetky potrebné informácie o vašom vyšetrení a diagnóze.

  Akých špecialistov dokážete zabezpečiť?

  ProHealth spolupracuje s najväčšou sieťou špičkových lekárov a špecialistov v každej oblasti súčasnej medicíny a so všetkými klinikami a pracoviskami na Slovensku. Zabezpečíme, aby ste mali termín vyšetrenia alebo konzultácie dohodnuté bezodkladne. Vždy bude o  vás komplexne postarané a vyriešené všetkom, čo potrebujete.

  Prečo poskytujete služby len limitovanému počtu klientov?

  Vzťah s našimi klientami staviame na dôvere, profesionálnom prístupe a diskrétnosti. Vieme, že potrebná kvalita vzťahu sa nedá vybudovať na uponáhľaných a neosobných stretnutiach. Preto sa s ProHealth tímom staráme o limitovaný okruh klientov, ktorému tak dokážeme poskytnúť dostatok času na riešenie jeho požiadaviek, potrebnú pozornosť a pohodlie.