Mnohí z nás z dôvodov pandemickej situácie odkladajú preventívne návštevy lekára. Obavy máme z nakazenia v priestoroch čakární a zdravotných zariadení, alebo návštevu odkladáme na neskôr z dôvodu mylnej informácie, že ambulancie ordinujú v obmedzených režimoch alebo sú zavreté. Nie je to tak. Naši lekári všetkých špecializácií sú pripravení pomôcť vám.

Opatrnosť je do istej miery namieste, ale nie na úkor vášho zdravia. Obavy o svoju bezpečnosť mať nemusíte. Personál všetkých zdravotných zariadení je pravidelne testovaný, priestory niekoľkokrát denne dezinfikované, k dispozícii sú dávkovače dezinfekčných roztokov, či náhradné rúška a respirátory. Nastavením protiepidemiologických režimov dôsledne  zabezpečujeme vašu ochranu vo všetkých zdravotných zariadeniach.

Neodkladajte konzultáciu s lekárom alebo jeho návštevu na obdobie po odznení epidémie, pandemická situácia nemôže byť dôvodom. Prečo? Po jej odznení už môže byť neskoro a vy môžete mať v tej dobe už ťažko riešiteľné komplikácie, ktorým je dnes ešte možné predísť. Včasnou návštevou lekára môžete odvrátiť prípadné budúce komplikácie. Preventívne prehliadky môžu odhaliť závažné ochorenia v štádiu, keď sú ešte liečiteľné.

 

Pre preventívne prehliadky volajte na

02/2100 28 60

Voľba č.2

ProHealth concierge tím sa o vás postará a zabezpečí potrebné vyšetrenie na najbližší možný termín.